Denna webbplats använder cookies för full funktionalitet. Mer info. Besöker du oss i en webbläsare som stödjer detta accepterar du vår användning av cookies.

Varukorg

0 Produkter

Din varukorg

Totalt:  0,00 kr

Varukorgen är tom.

×

Welcome to Improove Magento Boilerplate

Tylö Helpcenter

Kontakta oss

Behöver du tips och råd eller har andra frågor är du alltid välkommen att kontakta din närmaste återförsäljare. Det går även bra att vända sig direkt till oss!

För dig som vår återförsäljare rekommenderar vi Tylö Dealer Service. 

TYLÖ AB
Svarvaregatan 6
SE-302 50 Halmstad
Tel: 035-299 00 00
Fax: 035-299 01 98
E-post: info@tylo.se

Medarbetare

ÅF/Grossist

Kontakta er säljare om ni behöver hjälp med produktsortimentet eller bara vill veta mer om vad Tylö kan erbjuda er.
Har ni tekniska frågor får ni gärna kontakta vårt After Sales-team.
Janet Alqvist
Svensk försäljning
Janeth Ahlqvist
Tel: +46 (0)35-299 00 10
janeth.ahlqvist@tylo.se
Mats Rundqvist
Svensk försäljning
Mats Rundqvist
Tel: +46 (0)35-299 00 10
mats.rundqvist@tylo.se
Oscar A
Distriktssäljare Mitt/Stockholm
Oscar Andersson
Tel: +46 (0)35-299 00 00
Mobil: +46 (0)739-52 88 02
oscar.andersson@tylo.se
Tomas Hjälmeby
Försäljningschef Norden
Tomas Hjälmeby
Tel: +46 (0)35-299 00 21
Mobil: +46 (0)708 89 25 60
tomas.hjalmeby@tylo.se 
Andreas Rolfsson
Distriktssäljare Syd/Norr
Andreas Rolfsson
Tel: +46 (0)35-299 00 03
Mobil: +46 (0)703 31 95 60
andreas.rolfsson@tylo.se 
Amanda Schultz
Area Sales Asia/Pacific
Amanda Schultz
Tel: +46 (0)35-299 00 00
Direkt: +46 (0)35-299 00 26
amanda.schultz@tylo.se
Kristin Nilsson
Export Sales
Kristin Nilsson
Tel: +46 (0)35-299 00 00
Direkt: +46 (0)35-299 00 23
kristin.nilsson@tylo.se
Fredrik Andersson
Product Coordinator
Fredrik Andersson
Tel: +46 (0)35-299 00 72
fredrik.andersson@tylo.se
Emma Norrman
Marketing Coordinator
Emma Norrman
Tel: +46 (0)35-299 00 08
emma.norrman@tylo.se
Anki Havel
Area Sales Middle East/Africa
Anki Trulsen
Tel: +46 (0)35-299 00 22
Mobil: +46 (0)737-25 28 82
anki@tylo.se
Jonas Paulsson
Business Coordinator
Jonas Paulsson
Tel: +46 (0)35-299 00 45
jonas.paulsson@tylo.se
Magnus Karlsson
After Sales
Magnus Karlsson
Tel: +46 (0)35-299 00 00
support@tylo.se
Matilda Carlsson
After Sales
Mathilda Carlsson
Tel: +46 (0)35-299 00 00
support@tylo.se
Anders Dahl
Managing Director
Anders Dahl
Tel: +46 (0)35-299 00 01
Mobil: +46 (0)73 593 32 00
anders.dahl@tylo.se
Krister Persson
Senior Sales Director Export
Krister Persson
Mobil: +46 (0)702-53 74 77
krister.persson@tylo.se